ADATA Micro USB – zadbaj o siebie!

 

Znasz to uczucie, gdy zawsze wkładasz kabel USB w odwrotną stronę? To denerwujące, prawda? Na szczęście producenci takich akcesoriów dbają o nas i o nasze zdrowie psychiczne, ułatwiając nam życie. Najprostszym rozwiązaniem tego problemu jest zakup kabla USB który można włożyć dowolną stroną i właśnie taki kabel dostałem do testów. O tym, jak jest on bardzo wygodny i poręczny przeczytasz niżej. Zapraszam do lektury!WP_20160617_12_49_26_Pro

Już na pierwszy rzut oka widać, że to nie jest taki zwykły kabel który dostaniemy w każdym supermarkecie. Całość utrzymana jest w kolorystyce srebra i bardzo dobrze się prezentuje. Aluminiowy oplot kabla skutecznie chroni go przed uszkodzeniami mechanicznymi i już po samym spojrzeniu na kabel można stwierdzić, że jest on bardzo wytrzymały. Jedynym minusem w jego wyglądzie są naklejki na złączach USB które po prostu się wycierają.

WP_20160617_12_51_35_ProWP_20160617_12_53_03_Pro

Gwóźdź programu, czyli obrotowa końcówka USB.
To rozwiązanie bardzo praktyczne, szczególnie w nocy. Końcówka kabla po prostu pasuje zawsze i wszędzie, bez najmniejszego oporu. To wspaniałe uczucie, gdy nie musisz się zastanawiać, którą stroną powinieneś wkładać złącze. Samo złącze również jest aluminiowe i bardzo wytrzymałe. Nie wygina się, nie załamuje – jest po prostu idealne.

WP_20160617_12_51_52_Pro
Polecam taki kabel, który zresztą nie jest drogi dla każdego, który miał podobny problem jak ja. Jeżeli chcesz zadbać o swoją psychikę, to jest to pierwsza rzecz, po którą powinieneś się udać, gdy już wyjdziesz z domu.

O autorze
Przemysław Namiota Instagram: szemek_
Oceń post!