Czas na e-sport! TypoweRecenzje i Nowosądecka Liga Esportowa nawiązują współpracę

Wirtualny sport i wszelkie jego pochodne mają się w Polsce co raz lepiej i nikt chyba nie ma co do tego najmniejszych wątpliwości. My – jako redakcja portalu Typowe Recenzje postanowiliśmy nie stać w tyle i skupić się nie tylko na testach sprzętu dla graczy. Chcielibyśmy towarzyszyć zawodnikom podczas ich drogi od samego początku. Drogi – która niejednokrotnie okazać się może trasą prowadzącą  na sam szczyt i najwyższe miejsca podium w turniejach e-sportowych. Świetną okazją do rozpoczęcia naszej przygody z e-sportem okazało się powstanie Nowosądeckiej Ligii E-Sportowej. Ten projekt realizowany przez zespół kilku, młodych wizjonerów właśnie rusza z linii startu. 

 

Mamy ogromną przyjemność poinformować naszych czytelników o tym, iż TypoweRecenzje.pl obejmują patronatem medialnym e-sportową ligę NLE. Owocem naszej współpracy będą artykuły, relacje i wywiady z zawodnikami. Nie zabraknie też newsów i ciekawostek jakie niewątpliwie płynąć będą do nas w trakcie trwania rozgrywek. Liczymy na świetną zabawę i zacięte zawody na których finale poznamy nowego króla Nowosądeckiej Ligi E-Sportowej NLE.


INFORMACJE DLA UCZESTNIKÓW

W imieniu organizatorów zapraszamy na profil Facebook NLE. Tam poczytacie o szczegółach wydarzenia, sposobie przeprowadzania rozgrywek i regulaminie zapisów. Szczególnie czekamy na odzew zawodników z Nowego Sącza i całego powiatu nowosądeckiego.

Materiały związane z Nowosądecką Ligą E-Sportową znajdziecie tradycyjnie na łamach naszego serwisu TypoweRecenzje oraz na naszym kanale Youtube.

O autorze
Patryk Wolak Redaktor Patryk Wolak - interesuje sie szeroko pojętym działem IT, elektroniką a także astronomią. Zapalony gracz GTA Online, streamer, komentator gry CS:GO. Na co dzień uczeń technikum na profilu informatycznym.
Czas na e-sport! TypoweRecenzje i Nowosądecka Liga Esportowa nawiązują współpracę
5 (100%) 1 vote