Maska do włosów – Ekos Personal Care

Ekos Personal Care - maska do włosów

Maski do włosów to kosmetyk, który uwielbiają wszystkie kobiety. To również nic innego jak profesjonalny kosmetyk do włosów. Wiele osób myśli, że ten produkt ma takie  samo działanie jak odżywka do włosów. Nic bardziej mylnego.

Zadaniem maski to dostarczenie jak najwięcej witamin i mikroelementów, które pozwalają dokładnie odżywić, nawilżyć i odbudować włosy. Maski posiadają o wiele silniejsze właściwości pielęgnacyjne i regenerujące włosy niż odżywka. Kosmetyk ten powinna wypróbować każda osoba, ponieważ efekty są lepiej widoczne i odczuwalne. Po zastosowaniu maski włosy są błyszczące, gładkie i miękkie. Maskę do włosów należy nakładać systematycznie. Istotne jest również dobranie jej do odpowiedniego rodzajów włosów.

Ekos Personal Care maska do włosów z hydrolizowanymi proteinami nasion moringa

Zanim zdecydujemy się na odpowiedni wybór maski do włosów warto przyjrzeć się, w jakim obecnie stanie są nasze włosy. Jeśli posiadamy włosy zniszczone na skutek farbowania czy używania suszarki oraz narażonych na czynniki atmosferyczne. To w tej sytuacji możemy zastosować maseczkę do włosów marki Ekos.

Kosmetyki marki Ekos produkowane są przez firmę Pierpaoli. Czyli przez włoskiego producenta, który robi kosmetyki ze składników pochodzących z upraw ekologicznych. Firma przede wszystkim tworzy kosmetyki hipoalergiczne. Jednym z polecanych produktów jest maska do włosów z hydrolizowanymi proteinami nasion moringa.

Maska do włosów marki Ekos Personal Care to najlepszy produkt, jeśli chcemy uzyskać efekt zadowalający. Maska do włosów zawiera  hydrolizowane proteiny nasion moringa, które zapewnią naturalną ochronę i pielęgnację. To wspaniały sposób na wzmocnienie włosów po zabiegach kosmetycznych. Maska ta dodaje również włosom objętości i sprawia, że stają się miękkie, mocne i lśniące. Produkt zawiera wyciąg z organicznego owsa, który głęboko odżywia włosy.

Naturalne składniki

Maska zawiera aż 98,3% składników pochodzenia naturalnego w tym pochodzenia organicznego. Dodatkowo dzięki przyznanym marce certyfikatom możemy mieć pewność, że:

  • Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach;
  • W składzie nie znajdziemy roślin modyfikowanych genetycznie oraz szkodliwych substancji, syntetycznych;
  • Nie zawiera alkoholu, mydeł zasadowych, barwników, SLES, PEG i innych substancji;
  • Produkty są badane na zawartość niklu, kobaltu i chromu;
  • Zapach produktów został stworzony z naturalnych olejków  eterycznych.

W celu uzyskania jak największych korzyści ze stosowania maski do włosów należy trzymać ją na włosach około 15 minut, aby substancje w niej zawarte mogły odpowiednio zadziałać.

Maska do włosów zasługuje na pozytywną ocenę. Zawiera w składzie masło shea, olej słonecznikowy, ekstrakt z jęczmienia czy nasion moringa. Nie ma tutaj szkodliwych składników, parafiny, silikonów. Składniki tej maski pochodzą z organicznej uprawy. Włosy po masce są super miękkie, sypkie, lekkie i lśniące. Efekt taki utrzymuje się nawet po ich umyciu, przez kilka dni. Co ważne włosy nie przetłuszczają się szybciej i nie są obciążone. Kosmetyk ten ma bardzo przyjemną, kremową konsystencję, łatwo się ją nakłada. Maski do włosów to idealna metoda pielęgnacji naszej fryzury. To dzięki nim nasze włosy będą odporniejsze i zdrowsze.