Multiblender Gotie One-Touch GBS-2500 – gotuj wszechstronnie

Multiblender z funkcją gotowania ONE-TOUCH GOTIE GBS-2500 to zaawansowane urządzenie kuchenne, które łączy wysoką funkcjonalność z technologią mikroprocesorową. Rozbudowany, czytelnie opisany panel sterowania z wyświetlaczem pozwala na wybór jednej z aż dziesięciu funkcji. Dzięki nim użytkownik jest w stanie przygotować takie danie, na jakie tylko ma ochotę. Urządzenie napędzane jest wysokowydajnym silnikiem o mocy 1700W, wspieranym przez krytą grzałkę o mocy 600W, która gwarantuje szybkie i sprawne gotowanie potraw.

Wygoda użytkowania – One-Touch

Filozofią Gotie jest sprawić, by korzystanie z urządzeń marki było wygodne i przyjemne. ONE-TOUCH oznacza, że sterowanie multiblenderem odbywa się za pomocą pojedynczego, wygodnego, podświetlanego pokrętła i zarazem przycisku. Wysoka jakość użytych komponentów gwarantuje wygodny montaż i demontaż. Prosta obsługa oraz intuicyjna ikonografia ułatwiają wykorzystanie pełnej funkcjonalności GBS-2500. Nie brakuje mnóstwa drobnych, ergonomicznych rozwiązań, jak pokrywka wyposażona w autonomiczny wlot, umożliwiająca dodawanie produktów bez zatrzymywania urządzenia.
GMB-1500_hi_clear_wir.png

Ponadczasowy design

Współczesny sprzęt kuchenny ma być nie tylko funkcjonalny, ale musi również charakteryzować się gustownym wyglądem. Projektując urządzenia, Gotie dba o to, by ich design był unikalny i nowoczesny, a także by idealnie wtapiały się w kuchenny ekosystem oraz stanowiły jego integralne elementy. Stonowana, elegancka kolorystyka – srebro, czerń i subtelne odcienie niebieskiego – składają się na obraz modernistycznego piękna.

Jedno urządzenie – wiele funkcji

Osiem noży tnących gwarantuje najwyższą skuteczność i niezawodność. Za pomocą GBS-2500 użytkownik może ugotować zupę tradycyjną lub przecierową oraz sos do obiadu; przyrządzić mleko sojowe, migdałowe lub kokosowe; przygotować pyszne desery – lody, sorbety, koktajle; skruszyć lód… i wiele, wiele innych! Każda funkcja to zaprogramowany tryb wykonywany w pełni automatycznie. O pozostałym do końca procesu czasie oraz temperaturze informują komunikaty na wyświetlaczu. GBS-2500 można też wykorzystać jako typowy blender kielichowy do rozdrabniania i siekania, a także skorzystać z funkcji pracy ręcznej z trójstopniową regulacją prędkości.

Dla każdego – dla Ciebie

Multiblender Gotie został zaprojektowany, by ułatwić przyrządzanie potraw każdemu – niezależnie od talentu kulinarnego. Jeśli prowadzisz intensywny tryb życia, może mieć mało czasu na gotowanie – GBS-2500 zrobi to za ciebie. Być może jesteś szczęśliwą mamą, która chce więcej czasu spędzać ze swoją pociechą – w multiblenderze w szybki i prosty sposób przygotujesz zupkę dla dziecka. Jesteś towarzyską osobą i miewasz często gości? Zaskocz ich przepyszną kawą lub deserem lodowym! Dbasz o swoją dietę? Przygotuj w parę chwil pożywne i zdrowe mleko sojowe!
GBS-2500_03_hi_clear.jpg

Proste czyszczenie

Multiblender GOTIE posiada funkcję automatycznego czyszczenia – wystarczy wlać wodę do kielicha i uruchomić program czyszczenia na tak długo, jak będzie to konieczne. Wysoka jakość wykonania sprawia, że montaż i demontaż są bardzo łatwe i intuicyjne.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Wszystkie urządzenia Gotie wykonane są z materiałów bezpiecznych, dopuszczonych do kontaktu z żywnością i wolnych od szkodliwych związków, w tym bisfenolu A. Multiblender GBS-2500 wyposażony jest w pokrywę z magnetycznym systemem zabezpieczającym, co uniemożliwia uruchomienie niepoprawnie złożonego urządzenia. Zaawansowany, trwały silnik urządzenia posiada szereg zabezpieczeń i objęty jest specjalną, rozszerzoną gwarancją.

10 zaprogramowanych funkcji urządzenia:

– miksowanie
– gotowanie zup
– przygotowywanie kawy
– przygotowywanie koktajli
– przygotowywanie sorbetu
– przygotowywanie mleka sojowego
– przygotowywanie przecierów dla dzieci
– przygotowywanie sosów
– rozdrabnianie / kruszenie lodu
– funkcja automatycznego czyszczenia

Cechy multiblendera GBS-2500

– BPA free – elementy pozbawione bisfenolu A
– wysokowydajny blender o mocy 1700W
– zabudowana grzałka o mocy 600W
– sterowanie mikroprocesorowe
– funkcja ręcznego wyboru prędkości miksowania
– czytelny wyświetlacz LED z przyciskami typu soft-touch
– podświetlany włącznik
– kielich ze szkła hartowanego o pojemności 1.75L (zimne napoje), 1.4L (zupy)
– wskaźnik czasu pracy
– wskaźnik temperatury
– 8 noży ze stali nierdzewnej
– zabezpieczenie przed przegrzaniem
– system redukcji drgań
– pokrywa z magnetycznym systemem zabezpieczającym
– parownik w zestawie

O autorze
Basia
Multiblender Gotie One-Touch GBS-2500 – gotuj wszechstronnie
4 (80%) 1 vote