Recenzja koszulki z Selino.pl

Jeszcze kilkanaście lat temu o koszulce z własnym nadrukiem mogliśmy sobie jedynie pomarzyć. Jeżeli już możliwość taka była dostępna to nierzadko wymagała grubego portfela przez co nie każdy mógł sobie na taką pozwolić. Obecnie sytuacja wygląda zupełnie inaczej i nie wymaga od nas gigantycznych nakładów finansowych. Wystarczy jedynie odrobina kreatywności i kilka dni cierpliwości.

Nie tak dawno temu dotarła do mnie koszulka z internetowego sklepu Selino.pl, którego przedstawiciele zaproponowali mi jej darmowy egzemplarz. Wybrałem sobie odpowiedni nadruk, zaprojektowałem i odczekałem odpowiednią ilość czasu. Na dobrą sprawę od momentu złożenia darmowego zamówienia do momentu, gdy koszulka zawitała w moim domu minęły dwa dni, więc standardowo. Dostawa odbyła się bezproblemowo i bez większych opóźnień, a przedmiot dotarł do mnie cały.

Po odpakowaniu uległem zdziwieniu, bo obyło się bez przykrych zapachów octu, tak jak to bywało nie raz w przypadku konkurencyjnych firm. Koszulka krótko mówiąc dotarła do mnie gotowa do założenia. Na jej powierzchni oprócz pojedynczych zwałkowanych ‘włosków” czarnego materiału raczej nic wadliwego nie dało się znaleźć, co także zostało odebrane przeze mnie pozytywnie.

Rozmiar, o który poprosiłem to “M”, ponieważ nie jestem postawnym mężczyzną, a jedynie przeciętnym patyczakiem. Mam już kilka koszulek w tym samym rozmiarze i odniosłem wrażenie, że ta z Selino.pl jest nieco większa. Dokonane porównanie sprawiło jednak, że moje przekonanie legło w gruzach. Wymiary ubrania mieściły się w normie i nie było żadnych odstępstw od standardów.

Materiał, z którego wykonano ubranie to według zapewnień producenta nierozciągliwa i wielogatunkowa bawełna, która w połączeniu z metodą druku DTG daje całkiem satysfakcjonujące połączenie. Trwałość nadruku według Selino.pl sięga 50 prań, ale tego na tą chwilę jeszcze nie udało mi się sprawdzić.

Proponowana cena za koszulkę bez nadruku w Selino.pl – 39,90 zł,
Proponowana cena za koszulkę z nadrukiem w Selino.pl – 49,90 zł,
Koszty przesyłki w Selino.pl – od 7 zł do 15 zł w zależności od wyboru dostawcy.

O autorze
Sławomir Matz CEO Na co dzień uczeń technikum informatycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie, nocami gorliwy pasjonata astronomii, a w wolnej chwili amant elektroniki. Instagram: kosmatz
Oceń post!