Szczoteczka BRAUN Oral-B GENIUS 9100S

Szczoteczka elektryczna Oral B

Dobra szczoteczka do zębów to właściwie podstawowy produkt, który powinien się znaleźć w każdej łazience. Odpowiednio dobrana szczoteczka do zębów to również podstawa pielęgnacji jamy ustnej. Szczotka i pasta do zębów pomogą nam zwalczyć nieświeży oddech i ochronią zęby przed próchnicą.

Mycie zębów tradycyjną szczoteczką jest już przeżytkiem. Warto skorzystać z nowych technologii i zakupić szczoteczkę elektryczną, ponieważ to ona w ostatnim czasie zyskała na popularności. Głównym powodem ich coraz częstszego stosowania jest skuteczność, dokładność oraz niezawodność.

Szczoteczki elektryczne mogą używać  wszyscy. Ma ona przede wszystkim bardzo dużo zalet. Najczęściej należą do nich:

 • Czas szczotkowania jest krótszy niż w przypadku szczoteczek tradycyjnych;
 • Jest w stanie wykonać o wiele więcej ruchów w ciągu minuty niż ludzka ręka, dzięki czemu dokładniej czyści zęby;
 • Usuwają płytkę nazębną oraz pokarm miedzy-zębami dokładniej niż tradycyjne szczoteczki.

Szczoteczka BRAUN Oral-B GENIUS 9100S – nowoczesna i niezawodna

Elektryczna szczoteczka do zębów Oral-B Genius to najnowsza propozycja producenta. Swoją wyjątkowość zawdzięcza dopasowanymi końcówkami do każdego użytkownika. Głównym atutem tej szczoteczki jest to, że wykorzystuje najnowsze technologie.

Delikatne końcówki szczoteczki charakteryzują się obrotem o kilkaset razy szybszym  niż manualne szczoteczki do zębów. Sprawia to, że czyszczenie zębów jest efektywniejsze i dokładniejsze. Odpowiednio dobrany zestaw końcówek spełni oczekiwania całej rodziny. W zestawie znajdziemy:

 • Końcówki z miękkimi włóknami, Oral-B Sensi UltraThin, polecane są do stosowania przez dzieci i osoby z delikatnymi, wrażliwymi dziąsłami;
 • Końcówki do szczoteczki elektrycznej 3D White (ProWhite) oraz CrossAction to główki przeznaczone do intensywnego, dokładnego szczotkowania zębów. Zalecane do stosowania przez osoby dorosłe.

Nowoczesna szczoteczka posiada inteligentny system szczotkowania — Technologia Position Detection, który pomoże myć zęby tak jak zaleca dentysta. Szczoteczka wyposażona jest w specjale czujniki, które przekazują informacje o sile nacisku końcówki czyszczącej.  Użytkownik po zainstalowaniu aplikacji Oral-b, która łączy się za pomocą bluetooth. Dzięki tej aplikacji mamy indywidualny program pielęgnacji jamy ustnej. Oprócz tego szczoteczka wyposażona jest w funkcję wykrywania położenia.

Szczoteczka elektryczna ta również wyposażona jest w 6 trybów: Daily Clean (tryb codziennego mycia), Gum Care (tryb pielęgnacji dziąseł), Sensitive (tryb ochrony dziąseł), 3D White (tryb wybielania), Tongue Clean (tryb higieny języka) i Pro Clean (tryb intensywnego czyszczenia – dzięki szybszym ruchom 3D).

Produkt ten to same zalety, nowe technologie i funkcje, które przydadzą się każdej nowoczesnej osobie. Oprócz tych zalet, co zostały opisane powyżej. To szczoteczka może się również poszczycić nową technologią SmartRing system.

Ta nowa technologia to nic innego jak idealne rozwiązanie opierające się na sygnalizacji świetlnej. Szczoteczka sygnalizuje dany program np. na kolor czerwony, po  to, by poinformować, że jest użyty zbyt silny nacisk końcówki czyszczącej podczas szczotkowania zębów.

W szczoteczce jest również wbudowany timer, który sygnalizuje nam, jak długo należy myć zęby. Szczoteczka posiada również mocny akumulator i etui podróżne. Dzięki baterii litowo-jonowej, szczoteczka Oral-B Genius 9100S może pracować przez 12 dni (po pełnym naładowaniu). Ponadto dołączona do zestawu specjalna ładowarka Smart Travel Case. Pozwoli naładować szczoteczkę jak i telefon.

Używanie tej super hiper dobrej szczoteczki sprawia, że uśmiech staje się bielszy już od pierwszego dnia szczotkowania.

W zestawie szczoteczki elektrycznej BRAUN Oral-B GENIUS 9100 Smart:

 • 1 x napęd Braun Oral-b GENIUS 9100S (rękojeść) w wybranym kolorze;
 • 4 x końcówki wymienne: 1 x CrossAction, 1 x ProWhite, 2 x Sensi UltraThin;
 • 1 x ładowarka klasyczna;
 • 1 x pojemnik na końcówki;
 • 1 x uchwyt na telefon;
 • 1 x etui na szczoteczkę i końcówki wymienne oraz miejscem na wpięcie smartfona;
 • Szczoteczka objęta jest dwuletnią gwarancją dystrybutora polskiego.