VAX Dual Power Pro Advance – Twój partner od brudnej roboty

Komórki bakterii, grzyby, roztocza… nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że nasz dywan czy wykładzina to doskonałe miejsce dla ich rozwoju. Nie wszyscy również wiedzą, jak sobie z nimi radzić. Żeby się ich pozbyć nie wystarczy samo odkurzanie, ponieważ gromadzą się głęboko w osnowie i w strukturze włókien. Rozprawić się z nimi może VAX Dual Power Pro Advance.

Podwójna moc czyszczenia

Dzięki systemowi obracających się szczotek VAX Dual Power Pro Advance dokładnie oczyszcza włosie i osnowę dywanu lub wykładziny, skutecznie usuwając drobnoustroje. Z kolei technologia DualV, dzięki której zasysanie odbywa się na całej szerokości głowicy, pozostawi powierzchnię dokładnie osuszoną. Z taką technologią Twoje dywany długo mogą wyglądać jak nowe, a każda plama łatwo pójdzie w niepamięć!

Kanapa czysta jak łza

Myślisz, że jasne kanapy są niepraktyczne, bo trudno usunąć z nich  plamy czy chociażby ślady codziennego użytkowania?  Teraz nie musisz się o to martwić. Wybierz swój ulubiony jasny kolor, a Vax Dual Power Pro Advance zadba, żeby zawsze wyglądały świeżo. Odkurzacz piorący VAX Dual Power Pro Advance to wszechstronne urządzenie, które pozwoli Ci zadbać także o tapicerkę, usuwając cały brud z ich powierzchni.

Sok na dywanie? Nie szkodzi!

Jeden nieuważny ruch i ups… szklanka z napojem wylądowała na podłodze. Zamiast gorączkowo szukać w domu szmatki, sięgnij po VAXa, który posiada funkcję zasysania rozlanych płynów. Raz, dwa i po wypadku nie ma śladu!

Mobilne sprzątanie

Często wykładzina znajduje się nie tylko na powierzchniach płaskich, ale także na schodach. Nikt z nas jednak nie wyobraża sobie wynoszenia urządzenia w górę i w dół. VAX pomyślał także o tym zastosowaniu. Wystarczy zostawić VAX Dual Power Pro Advance na dole schodów, wpiąć dołączany wąż i za jego pomocą z łatwością oczyścić wybrane miejsca.

Zestaw eksperta

VAX Dual Power Pro Advance to prawdziwy specjalista w walce z zabrudzeniami, w której pomaga mu szeroki wachlarz dołączonych akcesoriów:

  • Wbudowana głowica SpinScrub
  • Wbudowana, pozioma szczotka obrotowa
  • Końcówka do ręcznego prania tapicerki
  • Końcówka mini SpinScrub do szorowania miejsc silnie zabrudzonych
  • Doczepiana rura ssąca do ręcznego prania tapicerki
  • Doczepiany wąż tłoczny z dyszą do wstępnego namaczania sprzątanej powierzchni
  • Próbka płynu do czyszczenia podłóg „Ultra” – 250 ml
  • Próbka płynu do czyszczenia dywanów „Pre Treatment” – 250 ml
O autorze
Dominika Przewoźnik Public Relation Pasjonatka nowych technologii i muzyki. Fanka piłki nożnej, a w szczególności Manchesteru United.
Oceń post!