Współpraca

Współpraca z innymi to jeden z celów, który obraliśmy sobie tworząc ten portal. Początkowo miało być to miejsce, na którym każdy z was mógłby umieścić własną recenzję za darmo. Szybko, jednak z powodu braku odpowiedniego zainteresowania zmieniliśmy ideę portalu na inną – naszym zdaniem lepszą. Jesteśmy jednym z nielicznych portali technologicznych prowadzonych przez ludzi z pasją, który nie podlega żadnej firmie. Oznacza to, że nasze teksty są w pełni rzetelne, a ich treść, a także przekaz zachowuje wiarygodność w całej swojej postaci. Naszą oryginalność, a także „lekkie pióro” doceniło już wielu producentów, których loga prezentujemy wam poniżej.

Firmy, które z nami współpracują.


Portale, które z nami współpracują.


Logo wolf kompresjaAGDBlogAGDBlogPiteras

Jak stać się naszym współpracownikiem?


Jeśli jesteś przedstawicielem biura prasowego danej firmy i chcesz, by logo Twojego klienta pojawiło się powyżej to muszą być spełnione określone warunki. Chcielibyśmy w tym momencie ze szczególną uwagą podkreślić fakt, że istotna jest dla nas współpraca polegająca na trwających od kilku do nawet kilkudziesięciu tygodni relacjach i dobrych kontaktach. Cenimy sobie u naszych współpracowników przede wszystkim chęci i ogólnie to ująwszy – „dyspozycyjność’. Z tego powodu umieszczamy na naszej stronie logo firm, których produkty co najmniej 3 razy odwiedziły naszą redakcję. Zazwyczaj staramy się aktualizować listę współpracowników, ale jeżeli nam coś umknęło to bardzo serdecznie prosimy o kontakt z redaktorem naczelnym.

Współpraca ze stronami lub innymi mediami odbywa się na zupełnie innych zasadach niż współpraca z producentami. W tym przypadku, jeśli prowadzisz stronę lub jesteś jednym z redaktorów strony, której redaktor naczelny wyraził chęć współpracy z nami powinieneś zgłosić się do naszego redaktora naczelnego i z nim ustalić warunki współpracy. Nie mamy równej polityki współprac dla wszystkich portali, co sprawia, że możemy indywidualnie negocjować na jakich zasadach odbywała się będzie współpraca pomiędzy nami.

REDAKTORZY NACZELNI
kontakt@slvmtz.nazwa.pl