Zespół z pasją!

Sukces nigdy nie jest efektem „słomianego zapału” – tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień. – James Madison

Każda osoba z Naszej ekipy ma swoje hobby. Dla jednych jest to astronomia, dla drugich brazylijskie jiu-jitsu, a dla trzecich jazda na motocyklu. Właśnie to sprawia, że bez obaw możesz Nam zaufać i podjąć współpracę. Jesteśmy ekipą przyszłości – stanowimy zespół z pasją!

Sławomir Matz
Sławomir MatzCEO, na co dzień uczeń technikum informatycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Józefa Nojego w Czarnkowie, nocami gorliwy pasjonata astronomii, a w wolnej chwili amant elektroniki.
Kamil Kostka
Kamil KostkaCEO, lubi motoryzację, technologię i pieniądze. Na co dzień uczęszcza do Technikum w Zespole Szkół Mechanicznych w Raciborzu na kierunek Technik Informatyk.
Sebastian Chmielecki
Sebastian ChmieleckiCEO, uczeń Technikum Informatycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych numer 9 w Łodzi. Pasjonat technologii i majsterkowania. Miłośnik muzyki elektronicznej i dobrego brzmienia. W wolnym czasie gracz oraz twórca nowych dźwięków.
Michał Studniarz
Michał Studniarzsocial media manager, uczeń Technikum Informatycznego w Zespole Szkół Mechaniczno-Informatycznych w Lęborku. Interesuje się technologią i historią. Dużo czasu poświęcam na rozwój swoich umiejętności graficznych, głównie w programach Adobe After Effects i Sony Vegas
Patryk Wolak
Patryk Wolakredaktor, interesuje sie szeroko pojętym działem IT, elektroniką a także astronomią. Zapalony gracz GTA Online, streamer, komentator gry CS:GO. Na co dzień uczeń technikum na profilu informatycznym.
Dawid Badura
Dawid Baduraredaktor, uczeń technikum w Tarnowskich Górach o profilu informatycznym. Chętnie angażuje się w wszelakie projekty. Pracownik działu sprzedażowego na popularnym sklepie internetowym. Ciekawy świata i nowinek technologicznych
Mieszko Niewiadomski
Mieszko Niewiadomskiredaktor / fotoreporter, uczeń Technikum Informatycznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr.9 w Łodzi. Interesuje się przede wszystkim technologią, VDJ’ingiem oraz produkcją dźwięku. Jeżeli chodzi o sport, interesuje się wspinaczką oraz jazdą na rowerze, nic wyczynowo.
Maciej Leszczuk
Maciej Leszczukredaktor, technik informatyk, zafascynowany samochodami, wyścigami, Formułą 1 i E. Użytkownik (bardzo niezadowolony swoją drogą) Samsunga S6 Edge. Przeciwnik tabletów, miłośnik jamników
Patryk Robakowski
Patryk Robakowskiredaktor, uczeń technikum informatycznego. Uwielbiam składać komputery. Jak chyba każdy informatyk, kocham grać. Moją ulubioną grą jest na tą chwilę GTA V. Kocham muzykę. Jestem początkującym dj’em. Moją największą pasją jest motoryzacja. Posiadam 3 motocykle, które stale modyfikuję w swoim warsztacie. Ciekawią mnie najnowsze nowinki technologiczne.