Jak zmieścić dodatkowe dyski w komputerze?

Wraz z obniżeniem cen dysków SSD i wzrostem ich pojemności używa ich coraz to więcej użytkowników, rozpoczynając od wymiany HDD na SSD. Ponieważ każdy komputer ma ograniczoną liczbę slotów na dyski, co się zatem stanie, gdy kończy Ci się miejsce na dysku, a Twój komputer nie pomieści już więcej napędów?

Z pomocą przychodzi Flex-Fit Quattro, który mieści 4x 2,5” HDD/SSD, używając tylko jednej 5,25” zatoki. Kompaktowa konstrukcja pozwala zoptymalizować zagęszczenie pamięci masowej i zwolnić cenne sloty. Dzięki beznarzędziowemu montażowi Flex-Fit Quattro pozwala na łatwe włożenie lub wyjęcie dysku bez konieczności demontażu całej ramki. To bardzo przydatne w przypadku dołączania dodatkowych dysków do systemu. Wystarczy otworzyć boczny panel obudowy PC, wstawić nowy HDD/SSD do ramki , podłączyć kable i jesteś gotowy do pracy!
MB344sp_incase.jpg

Bezproblemowa instalacja

Flex-Fit Quattro MB344SP to zaawansowana, poczwórna kieszeń na 2,5” HDD/SSD, która została zaprojektowana, aby była łatwa w obsłudze i elastyczna. Flex-Fit Quattro MB344SP mieści do 4x 2,5” HDD/SSD SATA o wysokości 7-9,5 mm. Beznarzędziowy montaż jest bardzo prosty – wystarczy włożyć dysk i wcisnąć do środka aż do usłyszenia charakterystycznego kliknięcia. System stabilizacji dysku pomaga umieścić napęd w zatoce. Łatwo dostępny przycisk wysuwania napędu pozwala na szybką wymianę dysku w ciągu kilku sekund bez konieczności wyjmowania całej kieszeni.
MB344sp_screw-less.jpg

Lepsza organizacja, lepsza produktywność

Dzięki dużemu zagęszczeniu MB344SP można umieścić 4x HDD/SSD w jednej 5,25” zatoce dla lepszego zarządzania kablami i wydajności systemu chłodzenia. Aby zainstalować Flex-Fit Quattro, wystarczy zdjąć pokrywę napędu, włożyć Flex-Fit Quattro w 5,25” zatoce i zabezpieczyć go za pomocą czterech śrub. Wtedy wystarczy włożyć całość do 5,25” zatoki i jest gotowa do użycia. Na dodatek Flex-Fit Quattro MB344SP może być stosowany jako zewnętrzny organizer dysków z możliwością nałożenia kilku kieszeni na sobie dla opłacalnego przechowywania. Jest to bardzo przydatne dla ludzi, którzy posiadają dużo 2,5” dysków, takich jak osoby pracujące w mediach.
mb344SP_collection_rack.jpg

Wydajna konstrukcja

Flex-Fit Quattro MB344SP jest wykonany z bardzo wytrzymałego tworzywa ABS, które jest jednocześnie trwałe i lekkie. Otwarta konstrukcja zapewnia doskonałe chłodzenie, dużą wytrzymałość i zmniejsza szanse na uszkodzenia mechaniczne. Flex-Fit Quattro umożliwia przepływ powietrza we wszystkich kluczowych obszarach dysku, co zwiększa jego wydajność.
MB344sp_cooling.jpg

Kluczowe cechy

  •  Mieści 4x 2,5” HDD/SSD w jednej 5,25” zatoce
  •  Kompatybilny z 2,5” HDD/SSD o wysokości 7-9,5 mm
  •  Beznarzędziowa instalacja dysków z zaawansowanym systemem stabilizacji
  •  Otwarta konstrukcja ramy dla maksymalnego chłodzenia pasywnego
  •  Opcja do wykorzystania jako system organizacji tower
O autorze
Basia
Oceń post!